Blog věnovaný kosmetice♥

Září 2016

Kdo jsem? Odpověď kosmetické maniačky

22. září 2016 v 17:46
Ahoj!
Kdo že jsem? No, na tuto otázku nebude lehké odpovědět, můžu se o to ale pokusit. Už od malička jsem měla k líčení určitý vztah. Nikdy jsem nechápala lidi, kteří mně kvůli tomu brali jako namyšlenou a rozmazlenou. Nikdy jsem přesně nevěděla, kým být. A nikdy jsem neměla cíl. Až donedávna. Napadlo mně, že bych se mohla více věnovat líčení. A tak jsem i udělala. Začala jsem se více zajímat o techniky, značky a obecně líčení. Vtom jsem si určila jasný cíl- stát se profesionálem v oboru. Konečně jsem se našla. Konečně. Kamarádky, které na tom nebyly o moc jinak se také inpirovaly, také našly uplatnění v tomto oboru. Od té doby našim debatám vládne líčení. Miluji pocit, že o něčem, co mně naplňuje vím spoustu věcí. Takže jsem kosmetická maniačka.
A má otázka zní:
A kdo jsi ty?

Recenze Essence paletek na tvář

18. září 2016 v 10:23
Ahoj! Rozhodla jsem se, že pro vás udělám další recenzi, tentokrát na slavné Essence paletky na tvář. Já mám Shape your face a Light up your face a obě jsou super.


Tady vidíte fotky obou paletek a vedle fotku Light up your face. Já osobně nejradši používám ten prostřední rozjasňovač, vypadá božsky! Zbývající dva ale vůbec nejsou špatné, naopak.

Takhle vypadají swatche rozjazňovačů. Možná vypadají na fotce nepigmentovaně, lepší se mi ale nepovedla.Zamračený


Tady zase vidíte Shape your face, která je hrozně zaprášená. Mimo to je však velmi hezká. Jediné, co na ní nechápu, je ten prostřední produkt. Zezadu se píše, že je to rozjasňující odstín. Je to ale jako světlý pudr! Také je tam ale i poměrně neutrální bronzer a velmi teplá- a na můj vkus úžasná- tvářenka. Opět je vše dobře pigmentované a použitelné.

Takže, tohle je už konec této velmi krátké recenze. Ahoj!Usmívající se