Blog věnovaný kosmetice♥

Říjen 2016

Recenze- Maybelline Master Strobing Stick

17. října 2016 v 18:01
Ahoj! Poslední dobou naprosto ujíždím na tomto rozjasňovači od Maybelline jménem Master Strobing Stick. A aby taky ne, vždyť je naprosto boží! A právě proto jsem se vám rozhodla udělat na něj recenzi.
Tady ↑ vidíte jak produkt vypadá. Je hodně mazlavý a krémový. Jsou tři odstíny, já mám odstín číslo 100 a je moc hezký. Na obličeji je pohodlný, ale je dost mastný, takže není úplně ideální pro velmi hodně mastnou pleť. Každopádně já, jako člověk s mastnou pletí musím říct, že výdrž je u tohoto produktu dost slušná. Když ho ale nanesete rovnou na pleť, štrašně flekatí. Proto je lepší si ho dát na prst a lehce nanést na pleť. Zbývající dva odstíny jdou použít jako bronzery, jsou však stejně jako můj odstín velmi třpytivé. Zatím jsem tento rozjasňovač v DM neviděla, ale mněl by být k dostání v Rossmanu
Takže tohle pro dnešní recenzi všechno. Ahoj!Mrkající

Tony Moly - Panda´s dream

10. října 2016 v 20:55
Ahoj! Vítam vás u další recenze.
Dneska tady mám Panda´s dream - So cool eye stick od Tony Moly. Tony Moly je značka, která se k nám dostala poměrně nedávno. Mají strašně rozkošné obaly, což se cení.


Tato rozkošná panda by mněla na pleti chladit a bojovat proti oteklým očím. A to také dělá. Rychle se vsákne do pleti, je výborná na léto. Není moc parfémovaná, je příjemná.
Doufám, že se vám recenze líbila a AHOJ! Mrkající