Blog věnovaný kosmetice♥

Listopad 2016

Recenze Essence Midnight Masquerade

10. listopadu 2016 v 16:52
.
Ahoj! Máte rádi rozjasňovače? Tak tento tekutý rozjasňovač od Essence se vám možná bude líbit.
Swatch se mi opět moc nepovedl, snad jde vidět alespoň něco. Nerozhodný Rozjasňovač je tekutý, hezky vydrží. Je dost lesklý, takže to s ním radši nepřehánějte. Je z Halloweenské edice, takže pro něj radši rychle běžte. Má nádherný obal, někdy mi ale připadá že rozjasňovač z něj vytéka. Jinak mu nemám co vytknout. Další jeho velké plus je, že hodně vydrží, je voděodolný.
PS: Já vím, už je dávno Halloweenu, ale já myslím že rozjasňovači z Halloweenské edice Halloweenská výzdoba patří. Ahoj u dašího článku a

Recenze AVON MagiX

6. listopadu 2016 v 10:15
Ahoj! Vítám vás u další recenze. A dneska si vyjímečně vezmu do parády hned dva produkty najednou! Jsou to dva produkty z řady MagiX od AVONU. Je Prime and Setting spray a Sypký transparentní pudr.
Spray je fajn, všechno hezky drží celý den, jen je prvních pár minut na pleti cítit. Jinak ale po zbytek dne absolutně nejde cítit. Stačí ho ale trochu a hezky drží. Pudr je na tom o trochu hůř. Je hodně silný, spíše pro mastnější pleť. Když se vám při pudrování dostane do nosu, je velmi nepříjemný. Pleť ale velmi hezky vyhladí, je hezky matný, je hlavně na fixaci. Je sypký, takže je v na něm takový plastový "kryt", v němž jsou díry, přes které máte pudr štětcem nabírat, což se ale dělá špatně. Na pleti-kupodivu-dost vydrží, což je samozřejmě dobře. Tohle jsou asi všechny plusy a mínusy těchto dvou produktů. Takže ahoj!