Blog věnovaný kosmetice♥

Leden 2017

TOP 5 řasenek (můj žebříček)

31. ledna 2017 v 11:03
Ahoj! Vítám vás u dalšího článku. Tentokrát to je žebříček TOP 5 řasenek, které jsem kdy zkusila. Jdeme na to!
5. Místo-MIYO Niagara mascara
Páté místo obsadila moje oblíbená Niagara mascara od značky MIYO. Dělá dlouhé a natočené řasy, vůbec neslepuje. Je skvělá na léto, ale i na zimu. Je voděodolná, nerozmázává se a nedělá šmouhy. Cena se pohybuje okolo 70,-.
4. Místo-Sephora The mascara
Má velmi hustý, bohatý kartáček, slouží k prodloužení a natočení řas. Já mám sice jen cestovní verzi, to je ale podle mne jedno. Řasenka, jako řasenka, hlavní je kartáček, ne velikost. Má pěkný, stylový obal a stojí 190,- a plná verze stojí 390,-.
3. Místo-Avon Big a false lash
Nejlevnější řasenka tohoto žebříčku se dostala na pozoruhodné třetí místo. Má opět velmi hustý a bohatý kartáček,
řasy ale nejen prodlouží a natočí, ale i zahustí. Kladné ohlasy jsem ale slyšela i na jiné řasenky z řady Big a... od Avonu, tak nějakou zkuste! Cena jedné takové řasenky je 120,-.
2. Místo-Too facet Better than sex
Má velmi zvláštní kartáček, hustý a do tvaru přesypacích hodin. Řasy dělá skoro jako umělé, akorát přirozenější. Po nanesení řasenky jsou řasy dlouhé, husté a nadzvednuté. Na druhé místo se dostala velmi rychle, mám ji sotva měsíc. Cestovní verze stojí 300,- a plná verze 690,-.
1. Místo-Collistar ART desing mascara
Titul "Moje nejoblíbenější řasenka" vlastní úžasná ART desing mascara od značky Collistar. Kartáček kuželovitého tvaru zajistí dlouhé, husté a nadzvednuté řasy. Stejně jako po použití Better than sex, tak i po použití ART desing vypadají řasy jako umělé, ale více přirozeně. Tahle řasenka je zkrátka B-O-Ž-Í. Její cena je 600,-.
Tohle je můj žebříček TOP 5 řasenek, napište mi do komentářů, jaké jsou vaše nejoblíbenější řasenky. Tak ahoj u dalšího článku! Mrkající

Unboxing-Benefit sada

27. ledna 2017 v 19:42
Ahoj! Vítám vás u mého prvního unboxingu. Jdeme rovnou na to!
Na začátku byl balíček od Sephory...
...který skrýval sadu Sugar Licious od Benefitu. Ta byla uložena v zelené papírové taštičce.
Musím říct, že krabice je zevnitř opravdu stylová. Úplně na dně krabice jsou důležité informace: Instagram a Facebook Sephory.
Konec zbytečných keců, jde se na rozbalování.
Sephora mi jako bonus poslala tři vzorečky. Rtěnku, bázi a tělové mléko.
A tady je! Co je vevnitř? Na to chystám samostatný článek, jediné co vám povím, je že sada obsahuje miniatury produktů na rty a tváře.

Tak, tohle je pro dnešek vše, mějte se krásně a všechno NEJ do nového roku!

PS: Moc díky kamarádkám, které mi s tímto článkem pomohly. Jste super, holky!Usmívající se