Blog věnovaný kosmetice♥

Únor 2017

Kvalita či kvantita aneb. Kosmetické otázky

28. února 2017 v 21:56
Ahoj! Vítám vás u mého dalšího článku, tentokrát jde o moje odpovědi na nejčastější otázky ohledně kosmetiky. "Prošmejdila" jsem všelijaké dívčí internetové stránky a blogy a vybrala nejlepší a nejčastější kosmetické otázky. Jdeme na to!

Miláčci a Propadáky Leden-Únor 2017

18. února 2017 v 20:40
Ahoj!
Vítám vás u nového článku tentokrát půjde o novou sérii článků jménem Miláčci a Propadáky. Jdeme rovnou na to!
Miláčci
Jedním z velmi dobrých produktů za leden a kousek února byla rtěnka od Essence v odstínu Frosted. Moc nebarví, obsahuje ale jemné třpytky, které na rtech vypadají skvěle.•Další rtěnka, která nezklamala je od Maybelline v odstínu Mad for magenta. Má růžovo-fuchsiovou barvu, která je nositelnější než se zdá.•Co by to bylo za Valentýn bez Baby lips? Upřímně, Valentýn neslavím, ale na Valentýnské Baby lips nezapomenu. Letos mají jeden skoro bezbarvý, jeden lehce tónující a třetí docela tmavý.•Slupovací lesk od Aifeyia je opravdu zajímavý produkt. Na rtech zanechává barvu, která velmi dlouho vydrží, má pěkný obal a škálu odstínu. Milovníkům "extra" kosmetiky určitě doporučuji!•Lipstyler v odstínu Sporty od Umy je opět skvělý produkt. Rty tónuje, hydratuje a navíc o ně i pečuje. Myslím, že to je velmi skvělá volba.•Tekutá rtěnka Rouge infusion v odstínu Peony je mojí velkou láskou. Velmi příjemně mne překvapila, na rtech je moc pohodlná.
Paletka od Ruby Rose-pěkně poskládaná paletka, nádherné stíny a elegantní obal.•Pierre René Single eyeshadow v odstínu Stiny pearl je klasický hnědý metalický stín. Navíc je velmi dobře pigmentovaný.•Znáte ten trapný pocit, když jste právě v práci, škole, obchodě... Zkrátka někde venku a rozmaže se vám řasenka nebo stíny? Ano? Z této situace hravě vybruslíte s My school looks od TonyMoly aka odličovačem ve fixu.•Pamatujete na žebříček mojich pěti nejoblíbenějších řasenek? Na Better than sex? Ano, opravdu jsem si ji tak zamilovala během týdne. Víc asi říkat nemusím.
Konečně jsem získala plnou verzi denního krému Anew vitale. A řeknu vám: lepší krém jsem nevyzkoušela.•Laky True colour od Avonu také patří mezi Miláčky. Na nehtech vypadají luxusně a dlouho vydrží.•Parfémů od Avonu mám doma asi deset a Rare Amethyst určitě patří mezi jeden z nejlepších.•Glitter in the air-on for all shimer drops od Essence jsou tekuté třpytky, které se dají namíchat do krému nebo make-upu.•Nakonec tady mám menší vychytávku, nezbytnou hlavně pro vizážistky. Co že to je? Kosmetické špachtle! Slouží k hygienické aplikaci produktů, které bych jinak aplikovala prsty.
Sada štětců z Lidlu také patří mezi favority. Všechny štětce v této sadě jsou velmi jemné a kvalitní.•Štětec PetraLovelyHair je také velmi jemný a kvalitní, ikdyž je o dost dražší. Já mám M76 a nemůžu si jej vynachválit.
Poslední-ale za to úplně největší-Miláček je sada Sugar licious od Benefitu. Chystám na ni samostatný článek, kde ji podrobně rozeberu.
Střední cesta
Mono stíny od Essence jménem I love nudes (odstíny: O pistacio mio, My favourite tauping, Coffee bean) jsou průměrné. Pigmentace docela dobrá, odstíny jsou pěkné.
Lesk od Avonu v odstínu Pink watermelon je opět takový lepší průměr. Lehce lepí, je to ale velmi pěkný odstín.•Mám tady ještě jeden lesk. Je to Pink me perfect od Oriflame. Tento lesk mění na rtech barvu z průhledné na růžovou.•Stín od Douglasu Lost in galaxy je určitě nenahraditelný odstín. Je to černý stín s tyrkysovými třpytkami, který se lehce leskne do fialova. Jediný problém, co s tímto produktem mám, je to, že nelze aplikovat suchým štětcem.
Sada štětců od Oriflame není Miláčkem z jednoho prostého důvodu: štětce mi přijdou nepraktické. Špatně se myjí, mnoho štětců je tam zbytečných. Na druhou stranu jsou štětce kvalitní, nápad s vyměňováním nástavců je super.
Propadáky (nebo spíš Propadák:))
Tato Mark Spectralash řasenka od Avonu opravdu zklamala. Koncept tohoto produktu je ten, že dole na řasence je bílé kolečko, kterým zatočíte a pozměníte efekt. Jak se ale dalo očekávat, vůbec to nefunguje. Kartáček slepuje řasy a efekt je pořád stejný.
Tak, tohle by bylo všechno, mějte se pěkně a ahoj!Usmívající se