Blog věnovaný kosmetice♥

Miláčci a Propadáky-Září a Říjen

2. prosince 2017 v 12:21
Miláčci
Štětce z Alliexpessu značky Sace lady se ukázaly jako příjemné překvapení. Štětce jsou jemné, kvalitní a produkt do pleti skvěle zapracují. Možná bych je udělala ještě větší, jinak jsou ale perfektní.•Star color barva od polské značky Marion (ods. Jeans) rozhodně nemám naposledy. Balení obsahuje dva pytlíčky s barvou, která vypadá skvěle, vydrží a nestojí ani stovku. Časem určitě zkusím i jiné odstíny.
Střední cesta
Balea Nosestrips proti černým tečkám sice žádný extrémní efekt neudělaly, je ale pravda, že se mi černé tečky tvoří daleko méně.•Charcoal Pore strips od 7th haven jsou na tom stejně. Efekt nic moc, ale absolutně skvěle voní.
Essence Coast'n'chill darkening drops jsou sice fajn na míchání, ale samy o sobě hrozně flekatí. Nedělají naoranžovělý efekt, ale jednoduše to s nimi přeženete.
Propadáky
Tentokrát bylo překvapivě nejvíc propadáků. Melted napodobeniny od IDC colors nejsou vyjímkou. Napodobeniny klasických melted strašně lepí a rozmazávají se. Navíc hrozně chemicky smrdí.•Napodobenina Melted Matte je na tom o trochu lépe. Překvapivě nelepí, ale rozmazáva se. A chemický zápach nesmí chybět.•Colorista Washout od L'oreálu (ods. Purple) byla asi největší propadák. Skoro vůbec nechytla, po prvním umytí byla úplně pryč a stála dvě stovky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama